دکتر مژگان بیک زاده
Search
Close this search box.
میزان هزینه لابیاپلاستی در تهران

هزینه لابیاپلاستی در تهران چه قدر است؟

هزینه لابیاپلاستی در تهران چه قدر است؟ هزینه ی انجام لابیاپلاستی در بانوان یکسان نبوده و با توجه به عوامل مختلفی میزان آن متفاوت می‌باشد. در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی درباره عوامل موثری که بر میزان هزینه لابیاپلاستی موثر هستند، بیان کنیم پس در صورتی که قصد انجام لابیاپلاستی را دارید حتما تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

عوامل موثر بر هزینه ی لابیاپلاستی در تهران

هزینه ی جراحی لابیاپلاستی به عوامل مختلفی بستگی دارد و برای تعیین میزان آن باید فاکتورهای خاصی را مدنظر قرار داد. در ادامه قصد داریم مواردی که در تعیین هزینه های لابیاپلاستی تاثیر دارند را برای شما شرح دهیم. این موارد عبارتند از:

روش مورد استفاده

امروزه روش های متفاوتی برای لابیاپلاستی وجود دارد و پزشک با توجه به هدف جراحی و ویژگی های فرد آن را انتخاب می‌کند. با توجه به این موضوع روش به کار رفته با یکدیگر متفاوت بوده و این تفاوت می‌تواند اثرات قابل توجهی در تعیین هزینه ها داشته باشد.

هزینه لابیاپلاستی در تهران چه قدر است؟

میزان پیچیدگی جراحی

انجام لابیاپلاستی در برخی افراد در مقایسه با سایر افراد از پیچیدگی بیشتری برخوردار می‌باشد. اگر سایز لابیاهای بیمار بزرگ باشد و برای انجام آن پزشک از چند برش بزرگ استفاده کند، در این شرایط پزشک دشواری بیشتری برای انجام جراحی لابیاپلاستی خواهد داشت و این شرایط موجب تغییر قیمت لابیاپلاستی خواهد بود.

استفاده از ابزارها

یکی از مواردی که در تعیین هزینه های جراحی لابیاپلاستی موثر می‌باشد، ابزار تخصصی است که پزشک در حین عمل از آن ها استفاده می‌کند. به همین علت نوع ابزار به کار رفته در جراحی نیز در تعیین هزینه ها نقش دارد.

کیفیت نخ بخیه

مهم ترین موردی که در تعیین قیمت لابیاپلاستی نقش دارد، کیفیت نخ بخیه می‌باشد. این موضوع که پزشک از چه نوع نخی برای زدن بخیه استفاده کرده است در تعیین هزینه موثر است. توجه داشته باشید که در صورت با کیفیت بودن نخ بخیه، زخم ها سریعتر بهبود یافته و اثرات ناشی از بسته شدن اسکارهای ایجاد شده در لابیاها کاهش خواهد یافت.

استفاده از لیزر

در برخی موارد در صورتی که افتادگی و گوشت بسیار زیادی در ناحیه تناسلی تجمع پیدا کرده باشد، پزشک برای بهبود ظاهر لابیاها از لیزر استفاده می‌کند. در نتیجه استفاده از لیزر نیز می‌تواند در تعیین هزینه ها موثر باشد.

هدف انجام جراحی

در مواردی که انجام لابیاپلاستی علاوه بر زیبایی ناحیه واژن برای هدف های درمانی صورت می‌گیرد، این موضوع شامل هزینه های بیشتری خواهد شد.

دستمزد جراح

به طور کلی هزینه ی بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران بیشتر از یک جراح تازه کار است. هرچه تجربه و مهارت پزشک برای انجام جراحی بیشتر باشد قاعدتا هزینه ی بیشتری دریافت خواهد کرد. به این نکته توجه داشته باشید که هرگز برای کاهش هزینه ها به پزشکی که تجربه ی کم داشته و هزینه ی کمتری دریافت می‌کند، مراجعه نکنید زیرا این موضوع ممکن است در نتیجه ی جراحی نقش داشته و در مواردی نیاز به جراحی مجدد داشته باشید.

همراهی با سایر جراحی های زیبایی

برخی افراد ترجیح می‌دهند همزمان با متقارن سازی لابیاها عمل هایی مانند تنگ کردن واژن، تزریق چربی به واژن و .. را نیز انجام دهند. انجام همزمان لابیاپلاستی با سایر جراحی های زیبایی هزینه های انجام جراحی را افزایش می‌دهد.

هزینه های جانبی

یکی دیگر از مواردی که در تعیین هزینه های لابیاپلاستی نقش دارد هزینه های جانبی می‌باشد. منظور از هزینه های جانبی موارد زیر می‌باشد:

  • آزمایش های قبل از عمل برای بررسی سلامتی و شرایط بیمار
  • خرید داروهای تجویز شده
  • خرید مواردی که در مورد مراقبت های پس از لابیاپلاستی توسط پزشک توصیه می‌شود.

آیا بیمه هزینه ی لابیاپلاستی را پرداخت می‌کند؟

بیمه ها عموما جراحی هایی را تحت پوشش قرار می‌دهند که اجباری و برای درمان بیماری ها باشد. با توجه به این که لابیاپلاستی جزو جراحی های زیبایی محسوب می‌شود، تحت پوشش بیمه قرار نمی‌گیرد. برای اطمینان بیشتر می‌توانید با مشاورین بیمه ی خود در این زمینه صحبت کرده و سوالاتی مطرح کنید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 13 =

مطالب مرتبط