سفید کردن واژن

یکی از مواردی که امروزه ذهن اکثر افراد را به خود مشغول ساخته است روشن کردن واژن می باشد . تیره شدن پوست به مرور زمان یک امر طبیعی است . تیرگی پوست ناحیه واژن سبب شده تا برخی از زنان اعتماد به نفس خود را از دست بدهند . مدت زمان رفع تیرگی پوست به شدت تیرگی پوست ناحیه مورد نظر دارد . لذا یکی از سوالاتی ذهن اکثر افراد را به خود مشغول کرده این است که آیا رفع تیرگی واژن با کرم امکان پذیر است ؟ این روش درمان عوارض ندارد ؟ برای پاسخ سوالات خود با ما همراه باشید .

سفید کردن واژن

سفید کردن واژن

علل ایجاد تیرگی واژن

تیرگی واژن در لحظه ارگاسم یک امر طبیعی است و بعد از این مدت زمان رنگ پوست به حالت اولیه خود برمی گردد . تیرگی پوست در ناحیه واژن به عوامل مختلفی بستگی دارد نظیر:

 • جاری نبودن هوا
 • استفاده از لباس های تنگ و چسبان
 • عفونت شدید درمان نشده
 • انجام فعالیت های ورزشی مانند: پیاده روی و یا دوچرخه سواری
 • مرطوب بودن
 • افزایش سن
 • ژنتیک
 • بارداری
 • استفاده از ژیلت جهت برطرف کردن موهای زائد
 • یائسگی
 • زایمان

آمادگی قبل از سفید کردن واژن

سه روز قبل از انجام سفید کردن واژن از اپلاسیون کردن، وکس، اصطلاح با تیغ و سولاریوم بپرهیزید . قبل از سفید کردن واژن با لیزر حتما از لوسیون آنتی باکتریال استفاده نمایید .

روش های سفید کردن واژن

رفع تیرگی ناحیه بیکینی به دو روش قابل انجام است، از جمله: تزریق چربی و لیزر مونالیزا تاچ نیز می باشد .

انتخاب یکی از این بسته به شدت تیرگی رنگ پوست بیمار دارد و جراحی های است همزمان با آن دارد که اگر می خواهند انجام دهند . جراحی که می توان به طور همزمان با آن انجام داد جراحی لابیاپلاستی می باشد .

جدیدترین روش روشن سازی لیزر مونالیزا تاچ می باشد که لیزر CO2 فرکشنال که سبب ریزش لایه های تیره پوست و شفافیت رنگ پوست ناحیه مورد نظر می شود .

سفید کردن واژن با لیزر

استفاده از لیزر یکی از موثرترین روش ها برای رفع تیرگی واژن می باشد . زیرا این روش بی عارضه و بسیار سریع می باشد . مدت زمان ماندگاری این روش به نسبت دیگر روش ها بیشتر است . رفع تیرگی پوست با استفاده از لیزر درد ندارد و مدت زمان انجام آن سی دقیقه می باشد .

دکتر مژگان بیک زاده متخصص زنان با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی عارضه ها می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های ۰۲۱۸۶۰۴۶۳۲۹ – ۰۲۱۴۴۴۲۷۳۶۲ تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید .

تعداد جلسات درمان رفع تیرگی واژن

تعداد جلسات درمان به شدت تیرگی پوست بستگی دارد . اما به طور معمول بین یک تا سه جلسه نیاز است . لذا بهتر است جهت تعیین تعداد جلسات درمان به متخصص زنان مراجعه نمایید .

مراقبت های بعد از سفید کردن واژن

از برقراری رابطه جنسی تا سه روز بپرهیزید . از انجام فعالیت های ورزشی سنگین تا مدت ده روز خودداری نمایید . بعد از انجام این روش سعی کنید واژن خود را خشک نگه دارید .

هزینه سفید کردن واژن

هزینه سفید کردن واژن به عوامل متعددی نظیر: شدت تیرگی، تعداد جلسات درمان، روش درمان و علل ایجاد تیرگی بستگی دارد . لذا برای اطلاع دقیق از هزینه سفید کردن واژن به متخصص زنان مراجعه نمایید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به متخصص زنان خوب در غرب تهران مراجعه نمایید .

برخی از خدمات دکتر مژگان بیک زاده :

واژینوپلاستی

جراحی زیبایی واژن

جوانسازی واژن با لیزر