خطرات تنگ کردن واژن با لیزر

تنگ کردن واژن با لیزر

آیا تنگ کردن واژن با لیزر خطرناک است؟

آیا تنگ کردن واژن با لیزر باعث ناباروری می شود؟

اگر در صدد کسب اطلاعات بیش تر در مورد تنگ کردن واژن با لیزر هستید، با ما در این مقاله همراه باشید.

تنگ-کردن-واژن-با-لیزر

افزایش سن، عوامل موروثی، بارداری و زایمان طبیعی می توانند در گشاد شدن و شل شدن ماهیچه های واژن نقش موثری بازی کنند. با گشاد شدن دیواره های واژن، رضایت مندی از رابطه جنسی کاهش یافته و در پی آن میل جنسی نیز کاهش می یابد.

از آنجا که بافت واژن شامل کلاژن می شود، با گذشت زمان و از دست دادن سلول های کلاژن ساز، الاستیسیته آن کاهش یافته و دچار افتادگی می شود. همچون پوست سایر نقاط بدن، با گذشت زمان و افزایش سن، بافت واژن کیفیت خود را از دست می دهد.

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی روش های نوینی در درمان بیماری های زنان به وجود آمده است. امروزه برای درمان بیماری ها معمولاً احتیاجی به استفاده از جراحی های باز نبوده و با استفاده از تکنیک لیزر تراپی این مشکلات تا حد زیادی بهبود می یابند.

برای درمان گشادی واژن برخی از پزشکان ورزش های مخصوصی را پیشنهاد می کنند. این ورزش ها اغلب پیشگیری کننده بوده و تأثیر چندانی در بهبود روند التیام بیماری ها ندارند.

لیزر های جدید با توجه به شرایط واژن ساخته شده اند و علاوه بر آنکه قوام بافت ماهیچه ای دیواره های واژن را زیاد می کنند، سلول های آن را ترغیب به کلاژن سازی می نمایند.

در گذشته روش هایی برای تنگ کردن واژن همچون استفاده از سرکه و آب انار استفاده می شد. این مواد نه تنها برای تنگ کردن واژن بی تأثیر می باشند، بلکه موجب بر هم خوردن محیط قلیایی واژن شده و احتمال عفونت های مجاری ادرار را بالا می برند.

بیشتر بخوانید
کارهای که هفته های اخر بارداری باید انجام داد ؟

امروزه لیزرهایی با اهداف پزشکی و زیبایی به وجود آمده اند. از نسل جدید لیزرها می توان برای تنگ کردن و سفید کردن واژن استفاده نمود. دکتر مژگان بیک زاده متخصص زنان در پونک با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی عارضه ها پرداخته و با آخرین دانش روز دنیا اقدام به درمان می کند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های ۰۲۱۸۶۰۴۶۳۲۹ – ۰۲۱۴۴۴۲۷۳۶۲ تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید.

فواید تنگ کردن واژن با لیزر

در ذیل به برخی از فواید تنگ کردن واژن با کمک لیزر اشاره می نماییم:

  • بدون درد است. بانوانی که تجربه تنگ کردن واژن با لیزر را دارند، تنها اندکی احساس گرم شدن پوست را گزارش کرده اند.
  • دوران نقاهت ندارد و شما می توانید بلافاصله پس از انجام لیزر درمانی به محل کار خود باز گردید.
  • روند انجام پروسه لیزر بسیار کوتاه است و معمولاً ۲۰ الی ۳۰ دقیقه طول می کشد.
  • تنگ کردن واژن با لیزر از نظر علمی ثابت شده است و مورد تأیید FDA (سازمان غذا و دارو)

هزینه تنگ کردن واژن با لیزر

هزینه تنگ کردن واژن با لیزر به میزان زیادی به تجربه و مهارت جراح زیبایی زنان بستگی دارد. برخی دیگر عوامل تأثیر گذار بر روی تعیین قیمت تنگ کردن واژن به شرح ذیل می باشند:

  • جراحی هایی که ممکن است در کنار این عمل انجام گیرد، همچون لابیاپلاستی و سفید کردن واژن.
  • وسایل یکبار مصرفی که در طول این جراحی استفاده می شوند.
  • موقعیت جغرافیایی کلینیک
  • تعداد جلسات مورد نیاز تا رسیدن به نتایج مطلوب

در نظر داشته باشید که بیمه معمولاً پرینورافی یا تنگ کردن واژن را تحت پوشش قرار نمی دهد.

نتیجه گیری

امروزه لیزرهایی با اهداف پزشکی و زیبایی به وجود آمده اند. از نسل جدید لیزرها می توان برای تنگ کردن و سفید کردن واژن استفاده نمود.

پاسخ

سیزده − یازده =