بهترین متخصص زنان

از جمله سوالاتی که خانم ها در این خصوص دارند عبارتنداز:

متخصص زنان و زایمان چه ویژگی های دارد؟ بهترین فوق تخصص نازایی در تهران چه کسی است؟ بهترین دکتر زنان در تهران کیست؟ آیا می دانید فوق تخصص بیماریهای زنان در تهران چه فردی است؟ در ادامه مطلب به طور جامع در مورد این موضوع بحث خواهیم داشت.

بهترین متخصص زنان و زایمان در تهران

یک متخصص زنان خوب باید تجربه کافی را در زمینه درمانی داشته باشد و با تشخیص درست و به موقع خود می تواند افراد را از خطر بیماری ها و آسیب های جدی نجات دهد.

دکتر مژگان بیک زاده متخصص زنان و زایمان، با متدهای نوین روز دنیا، خدمات درمانی خود را با تجربه و تبحر بالا به شرح ذیل ارائه می نماید.

متخصص زنان در تهران کیست؟

پزشک متخصص زنان خوب بیماری های زنان و اختلالاتی مربوط به روابط جنسی را تشخیص و درمان می کند. دکتر بیک زاده پزشکى عمومى و تخصص خود را در دانشگاه علوم پزشکى تهران گذرانده است. ایشان طرح و تعهدات خود را در شهرستان نقده استان آذربایجان غربى گذرانده اند و از سال ٧٨ تا کنون در تهران مشغول به کار در مطب خود و بیمارستان های طرف قرارداد هستند.

دکتر-بیک-زاده

ضرورت مراجعه به متخصص زنان و زایمان

آیا می دانید چه زمانی باید به متخصص زنان مراجعه کرد؟ یک باور اشتباه و غلط رایج در بین افراد این است که باید در زمان بیماری به پزشک مراجعه کرد. به دلیل اینکه برخی از بیماری ها علائم مشخصی ندارند و ناشناخته می باشند و زمانی تشخیص بیماری امکان پذیر است که فرد به پزشک مراجعه کند و از روش های تشخیصی و آزمایشات شناسایی صورت بگیرد. تشخیص بیماری های زنان از اهمیت بالایی برخوردار است. زنان باید حداقل هر شش ماه یک بار به پزشک بهترین متخصص زنان مراجعه کنند تا مورد بررسی و چکاپ کلی قرار گیرد.

تست های پاپ اسمیر تحت نظر بهترین متخصص زنان

تست های پاپ اسمیر بعد از ازدواج برای خانم های متاهل انجام می شود و تست های پاپ اسمیر باید سالانه به چکاپ و معاینات پزشکی افزوده شود.

اگر فردی تست ها را قبل از دوره سی سالگی سالانه تحت چکاپ متخصص زنان خوب قرار گرفته است و جواب چکاپ سه سال خوب باشد دیگر در دهه سی سالگی نیاز به چکاپ سالانه نیست و می تواند دو سال یکبار انجام دهد و تست های پاپ اسمیر بعد از سن شصت و پنج سالگی در صورت تمایل فرد می تواند توسط بهترین متخصص زنان انجام گیرد.

 

پزشک متخصص زنان خوب بیماری های زنان و اختلالاتی مربوط به روابط جنسی را تشخیص و درمان می کند. دکتر بیک زاده متخصص زنان و  زایمان خود را در دانشگاه علوم پزشکى تهران گذرانده است. ایشان با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی عارضه ها می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های ۰۲۱۸۶۰۴۶۳۲۹ – ۰۲۱۴۴۴۲۷۳۶۲ تماس بگیرید یا به آدرس کانال اینستاگرام مراجعه کنید .

 

برخی از خدمات دکتر مژگان بیک زاده، جراح و متخصص زنان و زایمان و فلوشیپ نازایی

  • زایمان طبیعی

زایمان طبیعی روشی است قدیمی برای به دنیا آوردن نوزاد که هنوز هم این روش محبوبیت خاصی دارد. اغلب افراد بر این باورند که زایمان سزارین آسان تر از زایمان طبیعی است. اما بهتر است بدانید که با داشتن کمی اطلاعات در این باره می توانید زایمان طبیعی را به خوبی پشت سر بگذارید و کودکتان را با آرامش در آغوش بگیرید.

  • زایمان سزارین

به شکافتن پوست روی شکم  در زمان جراحی که بخش عضلات زیر و جدار رحم می باشد سزارین گفته می شود .
طبق آماری که منتشر شده است. زایمان سزارین در جهان ۱۰ درصد می باشد ، در ایران این آمار بین ۲۵ تا ۳۵ درصد متغییر است .
در برخی از بیمارستانهای ایران آمار سزارین به صد در صد رسیده است .

  • IVF یا لقاح مصنوعی

که به لقاح مصنوعی یا لقاح آزمایشگاهی معروف است ، به بارور کردن تخمک خارج از رحم می پردازد و در زنانی که مشکل باروری دارند مورد استفاده قرار می گیرد  و در این روش سلول تخمک بالغ از زن گرفته می شود و با اسپرم مرد در خارج از بدن لقاح می یابد و برای ادامه بارداری طبیعی در رحم همان زن و یا زن دیگری کاشته می شود. لقاح تخمک و اسپرم در آزمایشگاه معمولا در فاصله ۱۲ تا ۴۸ ساعت انجام می شود. سپس رویان تولید شده در یک محیط رشد قرار داده می‌شود و به طور دوره‌ای زیر نظر قرار می‌گیرد تا مراحل تقسیم به دو سلول، چهار سلول و هشت سلول را بگذراند.

از آی وی اف برای افرادی استفاده می شود که  لوله های تخمدانی شان کارایی لازم برای انتقال تخمک را ندارد ، این روش باروری به درمان ناباروری می پردازد و بسیاری از مشکلات زوجین را بدون هیچ گونه عارضه و مشکلی بر طرف می نماید.

  • تعیین جنسیت

تعیین جنسیت یکی از سوالاتی است که همه ی خانم ها پیش از بارداری به آن فکر می کنند و بسیاری از آنها علاقه مند هستند که حتما فرزند دختر داشته باشند و یا دارای فرزند پسر بشوند.
راه هایی که برای تعیین جنسیت در نظر گرفته شده است می تواند به این مادران کمک کند.البته مادران بیش از هرچیز بدانند که نباید آنقدری درگیر مسائل جنسیت فرزند خود بشوند که سلامت جنین و آزمایش های مهم تر و مشاوره های جدی تر پیش از بارداری را فراموش کنند.دیده شده است که مادران به دلایل سنتی و مقایسه ها در فامیل و اقوام و دیگر مسائل تمامی ذهن خود را درگیر جنسیت فرزند خود می کنند و سلامت خود را از یاد می برند. در حالی که اطلاعات بسیار زیادی درباره روش های انتخاب جنسیت وجود دارد زوج ها باید دقت بسیاری را در درک این اطلاعات داشته باشند زیرا ممکن است اطلاعات دریافتی آنها صحیح نباشد و در تصمیم گیری آنها برای روش تعیین جنسیت تاثیر منفی بگذارد زیرا دیده شده است که بسیاری از مطالب گفته شده صحیح نبوده و رو ش هایی غیر استاندارد هستند.رو ش های آزمایشی  استفاده شده در تعیین جنسیت محدود بوده و می توان به روش های جمع آوری و مرتب سازی اسپرم ها که به آن روش مایکروست گفته می شود و  IVF ,PGD نیز اشاره کرد.

  • کیست تخمدان

یکی از بیماری هایی که به صورت خوش خیم و یا بدخیم در زنان دیده می شود کیست های تخمدانی است .برای اینکه بتوان از این بیماری پیشگیری کرد باید به طور کامل از آن آگاهی داشته باشیم.برخی از بیماری ها مانند کیست های تخمدانی در صورتی که به موقع تشخیص داده شوند می توان به راحتی آنها را بدون داشتن هیچ گونه عوارضی درمان کرد.

  • لاپاراسکوپی

توجه به سلامت خانم ها از جمله نکاتی است که باید در هر خانواده ایی مورد توجه قرار گیرد .از این رو برای تشخیص بیماری هایی که ممکن است برای زنان رخ بدهد راه های متفاوتی توسط بهترین متخصص زنان در نظر گرفته شده است و همچنین درمان بسیاری از بیماری زنان نسبت به گذشته بسیار راحت تر شده است و از جمله ی این مشکلات می توان به ناباروری زنان اشاره کرد که امروزه می توان با مراجعه به متخصص علت این مشکل را بررسی کرد.یکی از راه هایی که متخصص زنان برای اینکه بتواند بیماری را تشخیص و یا درمان کند جراحی لاپاراسکوپی است.

  • سرطان دهانه رحم

سرطان دهانه رحم یکی از مشکلات شایع در بین خانم ها بوده و به خصوص در خانم های بالای پنجاه سال رایج شده است.سرطان گردن رحم نیز جز زیر مجموعه همین عارضه بوده به طوری که بیمار را با مشکلات فراوانی روبه رو می کند. دهانه و یا گردن رحم به قسمت پایینی رحم گفته می شد که در آن نقطه واژن به رحم متصل می شود.زنان برای اینکه بتوانند از این بیماری پیشگری کنند باید با علائم این بیماری و تشخیص آن آشنا باشند زیرا سرطان دهانه رحم در صورتی که به موقع تشخیص داده شود می تواند قابل درمان باشد.این بیماری در مدت زمان طولانی شکل گرفته به طوری که می توان گفت ممکن است بین ضایعات پیش سرطانی و تبدیل شدن آنها به سرطان چندین سال زمان ببرد .زنان باید دقت داشته باشند در صورتی که به طور مداوم تحت نظر متخصص زنان و زایمان باشند می توانند با انجام آزمایشات لازم در دوره های تعیین شده توسط متخصص زنان و زایمان بررسی سلول های ریزش شده گردن رحم در آنها بررسی شده و  از این بیماری پیش از سرطانی شدن سلول ها  به سرعت مطلع شوند.

راههای تشخیص دکتر زنان خوب

متاسفانه باید گفت که امروزه در مناطق بزرگتر چون تهران، پیدا کرئن یک متخصص زنان و زایملن و نازایی خوب در تهران یکی از کارهای سخت و گیج کننده می باشد که احتیاج به تحقیقات بالا و ذکاوت بسیار دارد،

یکی از راهکارهایی که شما را کمک می کند تا بتوانید یک متخصص زنان، زایمان و زیبایی در تهران را بیابید این است که به جای کاوش کردن  در سایت های مختلف پزشکی، می توانید با توجه به رضایت بیمارانی که قبلا مراجعه نموده اندو همچنین سابقه های درمانی که پزشک دارد و نمونه کارهای وی پزشک مورد نظز خود را انتخاب کنید.

انتخاب بیمارستان و کلینیک های معتبر هم روشی صحیح برای انتخاب یک متخصص خوب زنان و زایمان و زیبایی می باشد، چرا که  در یک بیمارستان و کلینیک معتبر هیچگاه یک متخصص کم تجربه و بی سابقه وجود ندارد و اینگونه موسسات و مراکز با آزمون ها و روش های سخت تری متخصصین خود را بر می گزیند.

 

اگر قصد انجام جراحی های زیبایی ناحیه تناسلی خود را دارید و به دنبال یک متخصص خوب برای جراحی زیبایی زنان درتهران می گردید. ما لینک مربوطه را به شما پیشنهاد می نماییم.